Ëndrrat tuaja fillojnë këtu

MELVINflex gjen zgjidhjen më të mirë për gjumin dhe rehatinë.

Produktet tona

Dyshekë

Bli Tani

Krevatë

Bli Tani

Jastëkë

Bli Tani

Krevat muri

Bli Tani

Divan & Krevat

Bli Tani

Transport Falas

Transport falas brenda 24 orësh

Paguaj me këste

Mundësi pagese me këste me 0% interes

Produkte me garanci

Deri në 15 vite garanci për dyshekët

Oferta Promocionale

Ndihu mirë çdo mëngjes

Mëso më shumë

Përfito kupon me vlerë 5000 Lekë

Na vizito

Çfarë thonë klientët për ne

Pranvera Gjana

Çmim, cilësi, korrektësi dhe shërbim i kulturuar🙂

Xhei Petrela

Dysheqe shumë të rehatshëm dhe me çmimet më të mira

Mikel Zavalani

Dyqani në rrugën e Kavajës është lehtësisht i arritshëm nga të gjithë shqiptarët, pasi ndodhet buzë rrugës Kombëtare! Këtu mund të gjeni një larmi të madhe artikujsh që garantojnë rehatinë tuaj maksimale....

Jola Hysenbegasi

Jeni nje kompani shume serioze me staf te kualifikuar dhe produkte shume cilesore.

Vilma Muçaj

Kompani teper serioze ,produkte te certifikuara dhe staf i mrekullueshem!

Anxhela Gjermeni

Dysheket me te mire dhe korrektesi maksimale.

Produkte që keni parë

Rreth Nesh

MELVINflex

Në vitin 1993 ishim të parët që sollëm cilësinë europiane në dhomat shqiptare të gjumit.

Çmimet e përballueshme për dyshekë mund të fillojnë nga 200 € dhe variojnë në bazë të cilësisë, markës, madhësisë dhe karakteristikave të tjera.

Punimet artizanale të krijuar me materiale cilësore europiane ofrojnë një përvojë të shkëlqyer të gjumit.

Shtrati është vendi ku të gjitha ditët nisin dhe përfundojnë. Orët e gjumit janë ato që bëjnë diferencën.

Në këto orë varet humori, energjia dhe produktiviteti yt. Sepse një shtrat është më shumë se vendi ku ti fle. Është vendi ku qetësohesh pas një dite të gjatë. Është vendi ku rimbledh fuqitë për të nesërmen. Për më shumë lëvizje, më shumë aktivitet, më shumë jetë.

Shprehja thotë se me një bark bosh nuk mund të filozofosh. Ne themi; me një gjumë të keq, nuk mund të funksionosh.
Prandaj në Melvinflex punojmë fort për të t’i bërë këto orë sa më të vlefshme.

Blog

Latex VS Memory Foam: Cila bën për mua?

Latex VS Memory Foam: Cila bën për mua?

Dyshekët latex janë përdorur që nga vitet `50 dhe njihen për jetëgjatësinë e tyre më...
Lexo më shumë
Nga ka ardhur memory foam?

Nga ka ardhur memory foam?

Para zhvillimit të shtresave dhe dyshekëve memory foam, NASA ishte e para që e përdori këtë...
Lexo më shumë
Këshilla për një gjumë të mirë, çdo natë

Këshilla për një gjumë të mirë, çdo natë

Nënvlerësimi i nevojës për gjumë të mjaftueshëm është një gabim i madh. Gjumi, sipas studiuesve...
Lexo më shumë