Jastëk Memory Foam Camomile

Regular price 6,600 Lekë
Sale price 6,600 Lekë Regular price
Unit price
Kurse 0 Lekë
Bëj një pyetje

Bëj një pyetje

* Plotëso formularin

Size guide Shpërndaj
Jastëk Memory Foam Camomile

Jastëk Memory Foam Camomile

Regular price 6,600 Lekë
Sale price 6,600 Lekë Regular price
Unit price
Pershkrimi
Transporti
Pershkrimi
Përbëhet nga materiali Memory Foam kombinuar me ekstrakte kamomili. Bashkë me disa lloje vajrash bimore, ky jastëk siguron relaks, gjumë të qetë dhe është perfekt për të luftuar ndjesinë e stresit dhe ankthit.
Përmasat: 41 x 12 x 71 cm
Transporti

MELVINflex ofron transport falas në të gjithë Shqipërinë.

Produkte që  keni parë