Jastëk Memory Foam Levanda Feel

Regular price 5,800 Lekë
Sale price 5,800 Lekë Regular price
Unit price
Kurse 0 Lekë
Bëj një pyetje

Bëj një pyetje

* Plotëso formularin

Size guide Shpërndaj
Jastëk Memory Foam Levanda Feel

Jastëk Memory Foam Levanda Feel

Regular price 5,800 Lekë
Sale price 5,800 Lekë Regular price
Unit price
Pershkrimi
Transporti
Pershkrimi
Përbëhet nga materiali Memory Foam kombinuar me Lavender, Aloe Vera etj. Bicomponenti është ndërthurja e dy fibrave të ndryshme të cilat kanë veti antistatike dhe marrin me shpejtësi formën që ju dëshironi. Ekstraktet natyrale të aloes dhe lavandrës, japin freski dhe relaks në gjumin tuaj.
Përmasat: 42 x 13 x 73 cm
Transporti

MELVINflex ofron transport falas në të gjithë Shqipërinë.

Produkte që  keni parë