Blog - Melvinflex

Si të zgjedhësh jastëkun e duhur?

Si të zgjedhësh jastëkun e duhur?

Jeni lodhur duke u rrotulluar gjatë gjithë natës, duke u përpjekur të gjeni jastëkun e...
Çfarë është një divan-krevat (Sofa bed)?

Çfarë është një divan-krevat (Sofa bed)?

Në një botë ku hapësirat janë të çmuara, zgjedhjet e mobiljeve shumëfunksionale janë tërheqëse për...
Pse është koha për një dyshek të ri?

Pse është koha për një dyshek të ri?

Ndërrimi i dyshekut është një nga vendimet më të rëndësishme për shëndetin dhe mirëqenien tuaj....
5 mënyra për të përmirësuar cilësinë e gjumit me një dyshek të mirë

5 mënyra për të përmirësuar cilësinë e gjumit me një dyshek të mirë

Në këtë postim blogu, do të shqyrtojmë disa mënyra efektive për të përmirësuar cilësinë e...
Si dysheku juaj ndikon në cilësinë e jetës!

Si dysheku juaj ndikon në cilësinë e jetës!

Krevati është më shumë se thjesht një vend ku flasim; është një vend ku rikuperohemi,...
Latex VS Memory Foam: Cila bën për mua?

Latex VS Memory Foam: Cila bën për mua?

Dyshekët latex janë përdorur që nga vitet `50 dhe njihen për jetëgjatësinë e tyre më...
Dyshek memory foam?

Dyshek memory foam?

Para zhvillimit të shtresave dhe dyshekëve memory foam, NASA ishte e para që e përdori këtë...
Këshilla për një gjumë të mirë, çdo natë

Këshilla për një gjumë të mirë, çdo natë

Nënvlerësimi i nevojës për gjumë të mjaftueshëm është një gabim i madh. Gjumi, sipas studiuesve...
Rreziqet e takimit me një shitës dyshekësh që “i di të gjitha”!

Rreziqet e takimit me një shitës dyshekësh që “i di të gjitha”!

Një shitës i dyshekëve duhet të di gjithçka në lidhje me produktet që ofron. Duhet...
Pse dyshekët Latex?

Pse dyshekët Latex?

Latex prodhohet nga rrëshira e pemës së gomës, Hevea Brasiliensis. Ai njihet si një nga...
Cili është dysheku i duhur për mua?

Cili është dysheku i duhur për mua?

Shumë njerëz me probleme të shpinës mendojnë se një dyshek shumë i fortë do të...
Jastëku është burimi i ëndrrave tuaja

Jastëku është burimi i ëndrrave tuaja

Kur është hera e fundit që ke menduar të ndërrosh jastëqet? Nëse përgjigja jote është...
1 2 »