Jastëk Memory Foam Watergel

Regular price 7,600 Lekë
Sale price 7,600 Lekë Regular price
Unit price
Kurse 0 Lekë
Bëj një pyetje

Bëj një pyetje

* Plotëso formularin

Size guide Shpërndaj
Jastëk Memory Foam Watergel

Jastëk Memory Foam Watergel

Regular price 7,600 Lekë
Sale price 7,600 Lekë Regular price
Unit price
Pershkrimi
Transporti
Pershkrimi
Përbëhet 100 % nga watergel me vajra bimorë. Ky kombinim ju siguron gjumë të freskët, ventilim të ajrit, posturë të mirë të trupit dhe mbi të gjitha është tejet higjienik.
Përmasat: 40 x 9 x 70 cm
Transporti

MELVINflex ofron transport falas në të gjithë Shqipërinë.

Produkte që  keni parë