Jastëk Memory Foam Latex

Regular price 5,800 Lekë
Sale price 5,800 Lekë Regular price
Unit price
Kurse 0 Lekë
Bëj një pyetje

Bëj një pyetje

* Plotëso formularin

Size guide Shpërndaj
Jastëk Memory Foam Latex

Jastëk Memory Foam Latex

Regular price 5,800 Lekë
Sale price 5,800 Lekë Regular price
Unit price
Pershkrimi
Transporti
Pershkrimi
Përbëhet nga materiali Latex 100% natyral. Është antialergjik, antibakterial dhe pa asnjë përbërje toksike ose artificiale
Përmasat: 42 x 13 x 73 cm
Transporti

MELVINflex ofron transport falas në të gjithë Shqipërinë.

Produkte që  keni parë