Jastëk Memory Foam Ginseng

Regular price 6,800 Lekë
Sale price 6,800 Lekë Regular price
Unit price
Kurse 0 Lekë
Bëj një pyetje

Bëj një pyetje

* Plotëso formularin

Size guide Shpërndaj
Jastëk Memory Foam Ginseng

Jastëk Memory Foam Ginseng

Regular price 6,800 Lekë
Sale price 6,800 Lekë Regular price
Unit price
Pershkrimi
Transporti
Pershkrimi
Përbëhet nga materiale Memory Foam dhe ekstrakte të Ginseng. Densiteti i jastëkut është ndërtuar për të përqafuar anatomikisht linjat e kokës dhe qafës. Eliminon pikat e presionit, siguron qarkullim të mirë të gjakut duke relaksuar muskujt e kokës
Përmasat: 40 x 9 x 70 cm
Transporti

MELVINflex ofron transport falas në të gjithë Shqipërinë.

Produkte që  keni parë