Jastëk Memory Foam Latex Cercical

Regular price 5,800 Lekë
Sale price 5,800 Lekë Regular price
Unit price
Kurse 0 Lekë
Bëj një pyetje

Bëj një pyetje

* Plotëso formularin

Size guide Shpërndaj
Jastëk Memory Foam Latex Cercical

Jastëk Memory Foam Latex Cercical

Regular price 5,800 Lekë
Sale price 5,800 Lekë Regular price
Unit price
Pershkrimi
Transporti
Pershkrimi
Jasteku përbëhet nga materiali Latex 100% natyral. I dizenjuar posaçërisht për persona me probleme të qafës dhe persona që flenë në pozicion anësor.
Përmasat: 39 x 8 x 66 cm
Transporti

MELVINflex ofron transport falas në të gjithë Shqipërinë.

Produkte që  keni parë