Krevat tek elektrik

Regular price 110,000 Lekë
Sale price 110,000 Lekë Regular price
Unit price
Kurse 0 Lekë
Bëj një pyetje

Bëj një pyetje

* Plotëso formularin

Size guide Shpërndaj
Krevat tek elektrik

Krevat tek elektrik

Regular price 110,000 Lekë
Sale price 110,000 Lekë Regular price
Unit price
Pershkrimi
Transporti
Pershkrimi

Krevat tek  rrjetë ortopedik elektrik me amortizues gome për lëvizje, mekanizëm të rregullueshëm dhe një kornizë druri dhe kokë krevati të izolua. Dysheku qëndron i njëtrajtshëm me bazën që jep mbështetje totale të qafës, kokës dhe shpatullave. Platformë e qëndrueshme me bazë druri. Baza e njësisë është ndërtuar për të qëndruar. Mbajtës dysheku - Mban dyshekun në vend gjatë rregullimeve. Me dy motorra.

Përmasat: 90 x 190cm 
Garancia:10 vjet
Shoqerohet me dyshek

Transporti

MELVINflex ofron transport falas në të gjithë Shqipërinë.

Produkte që  keni parë