Krevat muri me tavolinë

Regular price 125,000 Lekë
Sale price 125,000 Lekë Regular price
Unit price
Kurse 0 Lekë
Bëj një pyetje

Bëj një pyetje

* Plotëso formularin

Size guide Shpërndaj
Krevat muri me tavolinë

Krevat muri me tavolinë

Pershkrimi
Transporti
Pershkrimi

Ky krevat muri me raft shndërrohet nga një tavolinë pune ose studimi në një krevat shumë të rehatshëm. Krevati i divanit në mur ju lejon të optimizoni hapësirën tuaj pa sakrifikuar qëllimin kryesor të dhomës. Dizajni i tij inteligjent dhe shumëfunksional e bën këtë krevat zgjidhjen perfekte për kursimin e hapësirës për dhomën e ndenjes/sallonit ose dhomën e miqve. Made in Italy – Mekanizmi 100% italian garanton besueshmëri, rezistencë dhe rehati. 
Garanci 10 vjet.

Transporti

MELVINflex ofron transport falas në të gjithë Shqipërinë.

Produkte që  keni parë