Krevat muri horizontal

Regular price 137,500 Lekë
Sale price 137,500 Lekë Regular price
Unit price
Kurse 0 Lekë
Bëj një pyetje

Bëj një pyetje

* Plotëso formularin

Size guide Shpërndaj
Krevat muri horizontal

Krevat muri horizontal

Regular price 137,500 Lekë
Sale price 137,500 Lekë Regular price
Unit price
Pershkrimi
Transporti
Pershkrimi

Krevati horizontal i murit ju lejon të optimizoni hapësirën tuaj pa sakrifikuar qëllimin kryesor të dhomës. Dizajni i tij inteligjent dhe shumëfunksional e bën këtë krevat zgjidhjen perfekte për kursimin e hapësirës për dhoma gjumi të vogla, studio të vogla.

Transporti

MELVINflex ofron transport falas në të gjithë Shqipërinë.

Produkte që  keni parë