Dyshek aloevera
Dyshek aloevera
Dyshek aloevera
Dyshek aloevera
Dyshek aloevera
Dyshek aloevera

Dyshek Pocket Aloe Vera

Regular price 25,000 Lekë
Sale price 25,000 Lekë Regular price
Unit price
Kurse 0 Lekë
Bëj një pyetje

Bëj një pyetje

* Plotëso formularin

Size guide Shpërndaj
Dyshek aloevera

Dyshek Pocket Aloe Vera

Pershkrimi
Transporti
Pershkrimi

Ndjesia: Dyshek me ndjesi mesatar.

Përbëria: Dyshek me mikrosusta të pavarura  të veshura me filter kombinuar me dy shtresa AquaFresh (Poliuretan).

Mbështetja: Dyshek me 5 zona të diferencuara që mundëson një mbështetje ideale për shtyllën kurrizore. Dyshek që reagonë ndaj presionit të trupit duke u automodeluar në mënyrë perfekte.

Vecori të vecanta:  Veshja 100 % pambuk antialeregjike dhe antibakteriale.

Lartësia: 27cm.

Garanci: 6 vjet.

Brand: melvinflex.

Transporti

MELVINflex ofron transport falas në të gjithë Shqipërinë.

Produkte që  keni parë