Divan krevat Marinari

Regular price 162,000 Lekë
Sale price 162,000 Lekë Regular price
Unit price
Kurse 0 Lekë
Bëj një pyetje

Bëj një pyetje

* Plotëso formularin

Size guide Shpërndaj
Divan krevat Marinari

Divan krevat Marinari

Regular price 162,000 Lekë
Sale price 162,000 Lekë Regular price
Unit price
Pershkrimi
Transporti
Pershkrimi

Divani shndërrohet në një krevat marinari ku mund të flenë 2 të rritur. Thjesht ngrini bazën e sediljes dhe i gjithë sistemi ngrihet lart. Mbylleni atë në vend me shkallën e integruar dhe hapni mbrojtëset mbështetëse dhe jeni gati për të fjetur. Një dizajn super i përshtatshëm që është i lehtë për t'u përdorur. Duhet më pak se një minutë për ta transformuar të gjithë divanin në një shtrat marinari.

 

 

Lartësia e sipërme e marinës është 51,2 inç e gjatë dhe shkalla e integruar dyfishohet si një mbështetje. Sistemi përfshin një çelës me një bravë për siguri të shtuar. Baza e shtratit ka një dorezë që ju ndihmon të tërhiqni sistemin, i cili ngre krevatin e sipërm. Lartësia e sediljes së divanit qëndron në 16,5 inç. Përfundimi i pëlhurës është i lëmuar dhe i butë në prekje, si dhe shumë i qëndrueshëm dhe i lehtë për t'u pastruar. Ulëset/jastëkët/dyshekët hapen dhe ju mund t'i lani me dorë. Përfshin hapësirën e ruajtjes së jastëkëve brenda pjesës së pasme të divanit.

 

 

Si punon?

 

Ngrini bazën e sediljes (ndihma e mekanikës)

Mbërtheni dhe mbylleni në vend.

 

 

Veçoritë

 

Mekanizëm i lëmuar italian

Siguri e dyfishtë - shul i shkallës dhe kyçja e çelësit

Magazinimi i jastëkëve dhe shtratit në divanit

 

 

Dimensionet

 

89,37 x 41,73 x 28,74 inç kur është në formë divani.

Lartësia e sediljes = 19,29"

 

 

89,37 x 41,73 x 66,54″ si divan kur është në formë marinari.

Lartësia e gjumit në krye = 51,8" lartësi nga toka

Përfshin 2 dyshekë italianë me madhësi teke me përmasa 31,5 x 74,8 x 6 inç

 

Limiti i peshës

Ne sugjerojmë maksimum 225 lb për kokat e sipërme dhe gjithmonë u sugjerojmë klientëve më të rëndë të flenë në katin e poshtëm (maksimumi ~ 275 lb).

 

 

Transporti

MELVINflex ofron transport falas në të gjithë Shqipërinë.

Produkte që  keni parë