Krevat dopio elektrik

Regular price 168,000 Lekë
Sale price 168,000 Lekë Regular price
Unit price
Kurse 0 Lekë
Bëj një pyetje

Bëj një pyetje

* Plotëso formularin

Size guide Shpërndaj
Krevat dopio elektrik

Krevat dopio elektrik

Pershkrimi
Transporti
Pershkrimi

Krevat tek  rrjetë ortopedik elektrik me amortizues gome për lëvizje, mekanizëm të rregullueshëm dhe një kornizë druri dhe kokë krevati të izoluar. Dysheku qëndron i njëtrajtshëm me bazën që jep mbështetje totale të qafës, kokës dhe shpatullave. Platformë e qëndrueshme me bazë druri. Baza e njësisë është ndërtuar për të qëndruar. Mbajtës dysheku - Mban dyshekun në vend gjatë rregullimeve. Me dy motorra.

Përmasat: 160 x 190 cm dhe 180 x 200 cm
Garancia: 10 vjet
Shoqerohet me Dyshek

Transporti

MELVINflex ofron transport falas në të gjithë Shqipërinë.

Produkte që  keni parë