Dysheke dopio
Dysheke
Dysheke dopio
Dysheke

Dyshek New Wind

Regular price 66,500 Lekë
Sale price 66,500 Lekë Regular price
Unit price
Kurse 0 Lekë
Bëj një pyetje

Bëj një pyetje

* Plotëso formularin

Size guide Shpërndaj
Dysheke dopio

Dyshek New Wind

Pershkrimi
Transporti
Pershkrimi

Ndjesia: Dyshek me ndjesi mesatarisht I butë.

Përbëria: Dyshek me mikrosusta të pavarura (Nr:1000)  të veshura me filter kombinuar me poliretan me densitet 40 kg/meter kub edhe memory foam në sipërfaqe.

Mbështetja: Dyshek me 7 zona të diferencuara që mundëson një mbështetje ideale për shtyllën kurrizore.

Vecori të vecanta: Memory foam në sipërfaqe. mundëson mbështetje perfekte dhe rezistenc për mosdeformim të dyshekut. Dyshek me veshje hipoalergjike favorizon mikroklimen ideale gjate pushimit!

Lartesia: 30 cm.

Garancia: 10 vjet.

Brand: Melvinflex.

Transporti

MELVINflex ofron transport falas në të gjithë Shqipërinë.

Produkte që  keni parë